Su Kaçak Tamiri

By Su kaçağı In Su kaçağı No comments

Tesisat işlerinde yaşanılan kaçak işlerinde tespit ve tamir arasında hem işçilik hemde nitelik farklılığı vardır. Su Kaçak Tamiri için önecelikle tam olarak kaçağın yada sızıntının yerinin tespiti gerekmektedir. Ev sahipleri, mekan sahipleri genelde Su kaçağı tespiti için firma veya usta çağırır ancak tamirinide onların yapacağını düşünmektedir. Oysaki İstanbul dahil ülkemizin her yerinde aynı benzer bir işleyiş mevcuttur. Tespit işlemlerinin özelliği, uzmanlığı ve hizmeti farklı olup tesisat tamir, Su Kaçak Tamiri işlerinin işçiliğide tamamen birbirinden farklıdır.

Garantili Su Kaçak Tamiri Hizmetleri İstanbul

Tesisat Merkezi firmamız uzmanları Su Kaçak Tamiri işlerinde sizlere her iki yakada garantili ve uzun ömürlü çözümler sağlamaktadır.

Su Kaçak Tamiri Nasıl Yapılmaktadır?

Tespitlerde belirlenen kaçak yerlerinin mevcut durumu tamiri tamamen şekillendirmektedir. Örneği kaçak borunun kısmı bir yerinde ise ve aynı zamanda çapı da değişim gerektirmeyecek büyüklükte ise kolay müdahale şansı vardır ancak bazı durumlarda tesisat borusunun değişmesi, kaynak yapılmasıda gerekmektedir. Bir çok İstanbuldaki tesisat firması Bizler gibi Kırmadan Su kaçağı Tespiti hizmeti vermektedir. Nokta tespit ile belirlenen yere ulaşabilmek ve işlem yapabilmek için zemin altındaki uygulamalarda bir fayans boyutu kadar alan kırılarak tesisat borusuna ulaşılmaktadır. Bahsedilen büyüklükteki alanda tesisat ustamız kolayca çalışabilir ve Su Kaçak Tamiri gerçekleştirebilir.