İstanbul da bir uçtan diğer uca tüm yapılarda profesyonel Su kaçağı tespiti servisi Tesisat merkezi ile sizlerle. Son dönemlerin yapıların ciddi olan ve sürekli hata veren, onarılması, tespiti ve tamiri yapılmadığı müddetçe ciddi zararlar veren su kaçağı için net ve kesin sonuçlar üretiyoruz. Firma bünyemizde kullanmış olduğumuz yurtdışından ithal teknolojik cihazlar yardımı ile aynı gün sizi uzun vadeli olarak problemden kurtarıyoruz.

Su Kaçağı Tespiti

Su Kaçağı Tespitinde Yetkili Servis

Kadromuzda bulunan eğitimli ve tüm olumsuz tesisat yapılarına karşı deneyimli ekiplerle kesin %100 sonuç alacağınız su kaçağı tespiti Tesisat Merkezi firmasındadır.

Garantili Su Kaçağı Tespiti

Tesisat Merkezi İstanbul içindeki tüm servis işlerinde sizlere Garantili olarak hizmet sağlamaktadır. Yapmış olduğumuz tespit işlerinde kameralı, görüntülü ve sesli cihazlarla neredeyse kaçağı bulamama oranını sıfıra indiriyoruz. Bizlerden hizmet aldıktan sonra aynı yerden bir daha tesisat sorunu ile karşılamanız mümkün olmamaktadır. Firma garantimiz dahilinde hizmet verdiğimiz yerde bir daha aynı sorun görülürse hiç bir şekilde bedel talep etmiyoruz. Sırandan çözümlerde elle, gözle yapılacak olan su kaçağı tespiti işlemlerinde net çözüm almak hiç de kolay değildir. Günümüz teknolojisinin tesisat firmaları için üretmiş olduğu cihazlar hem daire sahiplerini hemde firmaları büyük oranda rahatlatmıştır. Bu cihazlar sayesinde yapıda kırma dökmeye son vermiş bulunmaktayız. Bir kaç dakika içerisinde mekanında nerede su kaçağı, su sızıntısı oluşmuşsa hızlı şekilde buluyor ve gerekli işlemleri uyguluyoruz.

Su Kaçağı Tespiti Kaç Dakika Sürüyor

su kaçağı tespit

Eskiden olmuş olsa fiziki güç ile yardımcı eleman olmadan su kaçağını bulmak epey bir zaman alıdır. Kimi zaman bir hafta süren işlemler tamirat ve onarım da düşünüldüğünde daha da uzun sürmekteydi. Uzun süremesi bir yana evde yada mekanda oluşan kırma dökme işleri, tadilat ve moloz yığınları epey bir can sıkıcı hâl alırdı. şimdilerde ise bu işlemler artık mazide kaldı. Tesisat Merkezi ve benzer profesyonel firmalardan alacağınız servis hizmeti ile hem temiz bir işlem hemde çok kısa sürelerde sonuca ulaşmak çok kolaydır. Genelde tek bir daire için yapılan su kaçağı tespiti süresi ortalama 30 dakika civarında sürmektedir. Bir kaç istisna dışında bu süre çok makuldür. Şayet tek daire olmaksızın bütün bir bina için tespit işlemi olursa bunun süresi tabiki doğal olarak artacaktır.

Duvar içi Su Kaçağı Tespiti

Belki bir çoğunuz duvar içinde oluşan su kaçağının bulunmasının çok zor hatta imkansız olduğunu bile düşünebilirsiniz. Ancak gerçek öyle değildir. Artık su sızıntısı gizli de olsa duvar veya beton içinde ulaşılmayacak bir yerde de olsa sesli veya görüntülü cihazlarla kaçağa ulaşmak mümkündür. Yani korkmanıza gerek yok! Su kaçağının yerini bulmak için evinizi yada dükkanınızı harabeye çevirmiyoruz. Uzman teknisyenlerimiz ve yardımcı ekipmanlar ile hangi derinlikte olursa olsun buluyor ve ömürlü bir işlem sunuyoruz.

30 Dakikada Su kaçağını Tespit Ediyoruz

Endişelenmeyin! İstanbul içinde tüm su kaçağı tespit işlerinde 30 dakika da net sonuç alıyoruz.

Su kaçağı Tespiti Servis Talebi Açma

İstanbul Tesisat Merkezi kadroları olarak yoğun şekilde hem Avrupa yakasında hemde Anadolu yakasında en aktif su kaçağı tespiti tesisat firmasıyız. Her gün bir çok farklı ilçede fark ekiplerimizle sizleri en zor tesisat sorunlarından kurtarıyoruz. Servis talebi açmak için uzun uzadıya bir işlem gerekmemektedir. Firma iletişim numaramızdan hemen ilgili personelimize bağlanın ve yapınızda yaşadığınız sorun hakkında bilgi verin yeterli olacaktır. Adres bilgilerinizide tarafımıza iletmeniz durumunda aynı gün sizlere en yakında bulunan gezici mobil su kaçağı tespiti aracımız ve ekibimiz yönlendirilecektir.

 

Call Now Button