Tesisat sorunları binalarda en istenmeyen arızların başında gelmektedir. İstanbul Kırmadan Su Kaçağı Tespiti ekibimize gelen taleplerde en çok tedirgin olunan konunun yapılarda tesisatlardan kaynaklı kırma dökme olması, fayansların zarar görmesi, dekorun bozulmasıdır. Hiç bir konut sahibi tabiki istemeyecektir kırma olmasını ama deneyimsiz ve tecrübesiz kişilerin müdahalesinde bu tür mağduriyetlerde maalesefki sıklıkla yaşanmaktadır. Tesisat Merkezi firma prensipleri gereği kendisine gelen tüm İstanbul daki su kaçağı bulma işlerinde kırmadan su kaçağı tespiti işlemi yapmakta ve %100 sonuçlar almaktadır.

kırmadan su kaçağı tespiti

Tesisatlarda Kırmadan Su kaçağı Nasıl Bulunur?

Öncelikle belirtmek isterizki kırmadan su kaçağı tespiti için çok üst düzey becerinin yanı sıra doğru ekipman kullanımı ve doğru uzmanlık birlikte haraket etmelidir. Dünyada tesisat sorunları üretilen birbirinden farklı teknik kameralı, görüntülü cihaz bulunmaktadır. Bu cihazlar son yıllarda ülkemize girmiş olup 2017 yılı itibari ile bir çok firma tarafından tercih görüp kullanılmaya başlanmıştır. Bizlerde ürünlerin ülkemize girişi itibari ile cihazları bünyemizde düzenli olarak kullanmaktayız. Cihazsız neredeyse su kaçağının yerine kesin olarak ulaşmam mümkün değildir. Bu tür cihazlarda görüntülü sistemler dışında sesli dinleme özelliğine sahip cihazlarda bulunmaktadır. Görüntülü ve sesli teknolojik cihazları kullanan uzmanlarda çok önemlidir. Eğerki cihaz kulanmada yeterli eğitime sahip değilseniz sorunu, problemin yaşandığı yeri bulmanızda kolay olmayacaktır.

Kırmadan Su Kaçağı Bulmanın Avantajları

kırmadan su kaçağı

Eğerki kırmadan su kaçağı tespiti yerine sıradan bir tesisat hizmeti alıyorsanız bilmelisinizki su kaçağı bulunana kadar yapınızda bir çok yerde kırılma ve yıkımı göze almalısınız. Tesisatın başında bulunan kişinin tecrübesi ne kadar iyi olursa olsun suyun nereden sızdığını bulana kadar ilerlemesi gerekmektedir. Buda tüm boruların takibi ile mümkün olacaktır. Ancak kameralı ve ses dinlemeli cihazlarla kaçağın nerede oluştuğu nokta tespiti ile kırmaya hiç gerek kalınmadan kolayca bulunabilmekte ve sizi ciddi bir masraftan kurtarmaktadır. Banyonuzdaki olası bir su kaçağında fayansların, kalebodurların, granitelerin kırılması hiç istenmeyen bir durumdur. Genelde yedek ürün bulundurulmaz ve aynı seride yenisinide bulamayacağınız için çok kötü bir görüntü oluşacaktır. Yine aynı durum mutfaklarda da geçerlidir. Kısacası günümüz teknolojisi ile yapılan tüm işlemlerin size maliyet yönünde büyük bir kazancı olacaktır hemde zaman açısından avatajları olacaktır. Eski tip yöntemle bir kaç sürecek tesisat işlemleri yeni yöntemlerle neredeyse bir kaç saat içinde sonlanmaktadır.

İstanbul Kırmadan Su kaçağı Bulma Servisi

Tesisat Merkezi İstanbulda Avrupa yakası ve Anadolu yakasında farklı ekipleri ile Kırmadan su kaçağı tespiti hizmet vermektedir. Tüm teknolojik donanıma sahip mobil servis araçları ile tüm ilçelerde servis hizmeti verilmektedir. Sizinde binanızda herhangi bir noktada su kaçağı sorunu varsa hemen bizlere ulaşabilir ve aynı gün müdehalede bulunulmasını talep edebilirsiniz. Firmamız istanbulun tüm ilçelerinde fiyat farksız en ekonomik tesisat fiyatları ile hizmet vermektedir. Yaptığımız tüm işlemleri, uyulamalar garantili olup müşteri memnuniyeti gereği aynı yerden bir daha aynı hata yaşanmayacak şekilde hizmet sağlarız. Çk istisna durumlarda yaptığımız işin devamında aynı yerden aynı su kaçağı oluşması durumda herhangi bir bedel amadan garanti dahilinde ücretsiz olarak tespit yapmaktayız.

 

Call Now Button