İstanbul Petek Temizleme – Kombi Kalorifer Temizliği Fiyatları

By Su kaçağı In Su kaçağı No comments

Kombi ve peteklerin ısı miktarının artması için radyatörlerin içerisindeki suyun akışkanlığı oldukça önemlidir.

Petek temizleme işlemi profesyonel ekipler tarafından sanayi tipi temizleme makineleri ile birlikte yapılmaktadır.

Dolayısıyla da işinde uzman olan kişiler petek temizleme işini ortamı kirletmeden yaparken aynı zamanda peteklerden tahliye edilen kirli sular da direk tesisata bağlanmış olan makineler vasıtası ile giderlere gönderilmektedir.

Bu işlem sırasında da düşük bir ihtimal olmakla birlikte sadece makine bağlantısının yapıldığı banyo ve tuvalet ıslanabilmektedir. Kombi filtresinin temizlenmesi ve peteklerin havasının alınması gibi işlemlerde de ortamın kirlenmesi söz konusu olmamaktadır. Şayet bir kirlenme durumu ortaya çıkar ise firmamız yetkilileri duruma müdahale etmektedir.

petek temizleme petek temizleme[/caption]

Temizlikte Kullanılan Kimyasal Sıvının Peteklere Zararı Olur mu?

 Petek temizliği hizmetini veren profesyonel ekiplerimiz, petek temizleme işleminde gerek petek aksamına gerekse kombinin iç yapısına zarar vermeyen ve 2 yıl süre ile petekleri koruma garantili olan temizleme kimyasalı kullanmaktadır.

Firmamızın kullanmakta olduğu temizleme kimyasalı, petek ve kombilerinize zarar vermezken aynı zamanda gerekli yerlerden onay almış güvenli ve sağlıklı ürün olmaktadır.

 Peteklerin içlerinde çamur tabakalarının ya da kir maddelerinin birikmesi sonucunda peteklerin ısıtma verimi de giderek düşmeye başlamaktadır.

Dolayısıyla da peteklerin ısıtma verimlerinin düşmesi kesinlikle peteklerin eski ya da yeni olması ile değil petek içlerinde oluşan kir tabakaları ile alakalı olmaktadır.

Dolayısıyla da petekler eski dahi olsa düzenli ve doğru petek temizleme işlemi sonrasında eski peteklerin de ısıtma verimi aynı oranda artış gösterebilmektedir. Eğer eski peteklerinizin ısıtma verimi düşüyor ise sorunun çözümünü peteklerinizi değiştirerek değil düzenli petek işlemi yaptırarak bulabilirsiniz.

Petek Temizleme İşlemi Ne Kadar Sürede Yapılmaktadır?

 

Firmamız, petek temizleme hizmetini profesyonel ve alanında eğitim almış olan personeller ile sizlere sunmaktadır. Bununla birlikte aynı zamanda petek temizleme alanında firmamız, son modern ve teknolojik petek temizleme araç ve gereçlerine sahiptir. Sahip olduğumuz bu teknolojik araç ve gereçler yardımı ile evlerinizdeki ya da iş yerlerinizdeki petekleriniz ortalama olarak 1 saatte temizlenirken peteklerin kirlilik oranına göre bu süre de değişkenlik gösterebilmektedir.

Bazı durumlarda peteklerin zaman zaman iyi bir şekilde ısı vermemesi sık sık karşılaşılan petek sorunlarının başında gelmektedir.

Petek temizliği işleminin düzenli bir şekilde yapılması ve petek ayarlarının sürekli kontrol edilmesi neticesinde hem kombiye yakın olan peteklerin hem de kombiye uzak olan peteklerin sahip olduğu ısıtma verimi eşit hale getirilebilmektedir.

Petek Temizleme Sonrasında Peteklerin Isınma Sorunu Devam Ederse Ne Yapılmalı?

 Profesyonel petek temizleme hizmetini sizlere sunan firmamız, %100 müşteri memnuniyetini garanti ederek sizlere bu hizmeti sunmaktadır.

Petek temizliği hizmetimiz sonrasında peteklerin ısınma verimliliği konusunda bir sorun yaşandığı takdirde firmamız tarafından ücretsiz teknik destek hizmeti sizlere sunulmaktadır. Dolayısıyla da bizim hizmet kalitemiz, sadece petek temizleme işlemi sırasında değil sonrasında da devam etmektedir.

Petek temizleme işleminin %100 gerçekleştirilebilmesi için bu temizlik işleminin mutlaka alanında profesyonel olan uzman ekipler tarafından  etkili kimyasal maddeler kullanılarak yapılması gerekmektedir.

Petek temizliği işleminde kullanılacak olan makineler, araç ve gereçler son derece külfetli olmaktadır.

Ev yöntemleri ile yapılan ve profesyonel olmayan petek temizleme işlemleri sonrasında bilinçsizce kullanılan kimyasal maddeler doğalgaz tesisatına zarar verebilmektedir.

Dolayısıyla da doğalgaz tesisatının zarar görmemesi, peteklerin kullanılamaz hale gelmemesi adına petek temizleme işlemi mutlaka profesyonel bir şekilde işinde uzman olan kişiler tarafından yapılmalıdır.

Aksi takdirde peteklerin teker teker sökülerek yıkanması gibi ev petek temizleme yöntemleri petekleri tam anlamı ile temizlenmesini sağlamamaktadır.

Petek Temizleme İşlemi İçin En Uygun Zaman Ne Zamandır?

 

Peteklerin ısıtmada en yüksek verime ve performansa sahip olması için petek temizleme işlemi en az iki yılda bir mutlaka yaptırılmalıdır.

Petek temizleme yaz aylarında yapılmalıdır. Kombinin sonbahar ve kış aylarında kullanımda olması petek temizliğine engel olacaktır. Dolayısıyla da ilkbahar ve yaz aylarında yapılan petek temizliği, peteklerinizin ve kombinizin kışa hazır olmasını sağlayacaktır.

 

Petek Temizleme Fiyatları (Neden Biz?)

 

Petek temizleme hizmeti veren firmamız, petek temizleme ve bakımı konusunda eğitim almış olan personel kadrosu ile çalışmaktadır.

Firma personellerimizin petek temizliği işlemi sırasında kullanmakta olduğu temizleyici kimyasal ürünlerinin her biri onaylı olmakla birlikte aynı zamanda doğalgaz tesisatına zarar vermek yerine tesisatınızın bakımını da yaparak verimliliği arttıran ürünler olmaktadır.

Firmamız tarafından verilen kalorifer temizliği hizmeti sonrasında yüksek ısınma ile birlikte aynı zamanda yüksek enerji tasarrufu ve düşük doğalgaz faturaları meydana gelmektedir. Bunların yanı sıra firmamız, tüm hizmetlerine garanti vermektedir.

Radyatör temizleme hizmeti sonrasında herhangi bir sorun ya da aksilik meydana geldiğinde firmamız, sizden hiçbir ücret talep etmeden sorununuza kalıcı çözümler üretmektedir.

En Etkili 5 Petek Temizliği Metodu Hangileridir?

Petek temizleme işlemine başlamadan önce alanında uzman olan ekiplerimiz, gerekli bilgilendirmeleri sizlere yaparken aynı zamanda tüm sorularınızı da yanıtlamaktadır. Petek temizleme işleminin yapılacağı ortamın kirlenmemesi adına son derece profesyonel davranan ekiplerimiz, ortamın kirlenmesini engelleyerek herhangi bir kirlenme durumunda size bırakmadan temizleme işlemini kendileri yapmaktadır.

Profesyonel petek temizleme hizmeti veren firmamız, genel anlamda en az iki yılda bir petek temizleme işleminin yapılmasını tavsiye etmektedir. Sektörde faal bir şekilde kaliteli ve aynı zamanda da garantili petek temizleme hizmeti sunan firmamız, sektördeki diğer firmalar ile kıyaslandığında en ekonomik fiyat politikalarını uygulayarak müşterilerimize ucuza en kaliteli hizmeti getirmektedir.

 

Tecrübeli personel kadrosundan oluşan petek temizleme ekibimiz, güler yüzlü bir imaja sahip olmakla birlikte aynı zamanda personel kaynaklı sorunların oluşmasına asla mahal vermeyerek işinde son derece profesyonel olmaktadır.

Petek temizliği kombi temizliği, doğalgaz tesisatı bakımı gibi birçok hizmeti sizlere sunan kalite öncüsü firmamız, sizlere sunmakta olduğu tüm hizmetlere garanti sözü verirken müşteri memnuniyeti garantisini de sizlere mutlaka sunmaktadır. Petek ve kombi temizliği için firmamız, sizin için tek doğru adrestir.

Petek temizleme fiyatlarını uygun fiyata yapan firmamız işini severek ancak profesyonelliğinden asla ödün vermeden yapan, deneyimli tesisatçılardan oluşan ekiplerle çalışır. Bu sayede her zaman güler yüzlü hizmet alır ve hizmetler esnasında da personelden kaynaklanan sorunlarla karşılaşmazsınız.

Petek temizliği profesyonel hizmet anlayışından taviz vermeden yapan, tecrübeli ekibimize ve çok uygun petek temizliği fiyatları ile yaptırmak için hemen bizimle iletişime geçin. Tesisatci.gen.tr hizmetleriyle soğuk havalarda istediğiniz gibi ısınamadığınız için yüksek doğalgaz faturaları ödemenize gerek kalmaz.