Hayatı kolaylaştıracak bir çok farklı cihaz insalığın kullanımına sunulmuştur. Tesisat işlerinde Cihazla Su Kaçağı Bulma hizmeti için üretilen, görüntüyü net bir şekilde aktarılabilen ve hem firma olarak bizleri hemde mülk sahibi olarak sizleri bir çok problemlemden kurtaracak cihazlar bulunmaktadır. Firmamız Tesisat Merkezi uzunca bir süredir tüm su kaçağı bulma hizmetlerinde teknolojik cihazlardan faydalanmaktadır.

cihazla su kaçağı tespit

Teknolojik Cihazlar Yardımı İle Su Kaçağı Bulma

Tesisat Merkezi uzmanları sizlere bir kaç dakika içerisinde dairenizde, yapınızda nerede kaçak oluştuğunu bulur ve sorununuzu kesinlikle çözer!

Cihazla Su Kaçağı Nasıl Bulunur?

Dairenizde su kaçağı bir çok şekilde oluşabilmektedir. Tesisat borularında çatlak oluşup sızma şeklinde başlayan kaçakalar zamanla ciddi boyutlara ulaşıp büyük problemlere yol açabilir. Tesisat borularınızda dış yüzeylerde olduğu kimi yapılarda hatta yeni yapılan bir çok binada borular duvar içinde, zemin altında olduğundan kaçağın yerini net olarak bulmak gözle yapılan tespitlerde hiç kolay olmamaktadır. Bu tür gizli su kaçağını bulmanın en kolay yolu cihazla tespitten geçmektedir. Cihazı yapınızdaki tüm tesisat borularının yürüme yollarına tutarak kaçağın hangi yerde başladığı nereye doğru ilerlediğini net şekilde görebiliriz. Kırmadan su kaçağı bulma hizmeti için firmaların kesinlikle cihaz kullanması gerekmektedir.

Su kaçağı Cihazları Kimlerde Bulunur?

Cihazlar bireysel olarak kullanıma çok uygun değildir. Genelde firmalar, işletmeler tarafından tercih edilip kullanılmaktadır. Maliyeti yüksek olan bu tür cihazların yoğun kullanımlarda geri maliyeti çıkarılabilmektedir. Ülkemizde son senelerde tercih edilmeye başlanan cihazlar işini profesyonel düzeyde yapmak isteyen tesisat firmaları için çok önemlidir. hem gidilen servis sürelerini fazlasıyla kısaltmakta hemde garantili hizmet verebilmek adına son derece önemlidir. Cihaz sayesinde binadaki su kaçağının yerini bulmak dakikalar içerisinde gerçekleşmektedir. Cihaz olmadan su kaçağı tespiti belki tüm günü hata bir kaç günü alabilecekken ve ciddi bir tadilat tamirat çıkaracakken Cihazla Su Kaçağı Bulma aleti sayesinde neredeyse 30 dakikada sonuç almak mümkün hale gelmiştir.

Teknik Cihazlarla Kırmadan Çözümler

Cihazla su kaçağı bulma yöntemi ile kırma dökme olmadan aynı gün servis hizmeti ile tüm tesisat sorularına son veriyoruz.

Su Sızıntı Cihaz Türleri

Cihazla Su Kaçağı Bulma için iki farklı yöntem bulunmaktadır. Bu cihazların özelliğinden kaynaklanmaktadır. Görüntülü cihazlarda ekrana yansıması ile kaçak bulunurken çok derinlerde görüntülemenin mümkün olmadığı durumlarda da sesli, dinlemeli yöntem ile suçun nereden sızdığı kolay bir şekilde bulunabilmektedir. İstanbul da su kaçağı tespiti üzerine profesyonel servis hizmeti sağlayan firmamız Tesisat merkezi sizlere %100 garantili şekilde aynı gün içerisinde İstanbulda tüm ilçelerde hizmet vermektedir.

Call Now Button